Oglas za posao: Sport Vision zapošljava prodavce | Ekonomist

Oglas za posao: Sport Vision zapošljava prodavce

Kompanija Sport Vision je lider u prodaji sportske obuće, odjeće i opreme na tržištu balkanskog regiona. Sa različitim sportskim konceptima, posluje u 9 zemalja – Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Makedoniji, Hrvatskoj, Sloveniji, Albaniji, Bugarskoj i Rumuniji. Ima rasprostranjenu malorodajnu mrežu kao i online prodavnice.

Ukoliko ste komunikativni, odgovorni i dobro funkcionišete u timu, prijavite se za poziciju:

Prodavac (m/ž) – Podgorica

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatnu uslugu (odnos prema kupcu);
  • Optimizuje i kontroliše zalihe robe, daje prijedloge i inicijative za isključivanje ili ubacivanje dijela asortimana i brendova u svojoj zoni odgovornosti u MPO;
  • Upoznaje kupca sa karakteristikama i tehnologijama artikala u ponudi;
  • Sugeriše kupovinu drugih artikala iz asortimana MPO (vezana/alternativna prodaja);
  • Informiše kupca o trenutnim akcijama/popustima i svim oblicima kupovine i plaćanja;
  • Odgovara za tačnost podataka prilikom naplate artikala kroz fiskalnu kasu (izdaje fiskalni račun, isječak, fakturu u zavisnosti od načina plaćanja);
  • Učestvuje u procesu popisa robe i odgovara za tačnost popisa koji je uradio;
  • Vrši prijem robe iz magacina ili drugih MPO, ukazuje na odstupanja /neusaglašenosti ukoliko se pojave prilikom prijema robe;
  • Informiše se o dnevnim, sedmičnim i mjesečnim planovima i trenutnom nivou ostvarenja;
  • Sprovodi nivelacije cijena poštujući zakonske propise i procedure na nivou firme.

Uslovi:

  • Zanimanje /struka/: društvenog ili tehničkog usmjerenja;
  • Stepen stručne spreme: SSS;
  • Radno iskustvo /opšte i-ili na posebnim poslovima/: poželjno radno iskustvu na sličnim ili istim poslovima;
  • Poznavanje stran-og-ih jezika: engleski – A1;
  • Poznavanje računarskih programa: MS Office, interne IT aplikacije.

Kompetencije: dobra komunikativnost, odgovornost u radu, sposobnost rada u timu, dobre pregovaračke sposobnosti, brzina u radu.

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu slati na e-mail adresu: karijera@sportvision.me najkasnije do 20.08.2019.

Redakcija
Redakcija
Redakcija Ekonomista donosi ekonomske i poslovne vijesti iz Crne Gore i svijeta, doprinosi promovisanju dobrih poslovnih praksi i razvijanju preduzetničke svijesti.

Komentariši

Top